KONST / Litografier / Färglitografi 12872153

nr 1287 2153

Lars Jonsson

(f. 1952), Sverige

Färglitografi, 4 st, Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fåglar. Signerad, numrerad 243/250. Motivet: 36x52 cm, 46x35cm

Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .

Utrop:

4.000 kr

Såld:

9.200 kr

måndag 11 november 2019
kl 20:38:20

Lars Jonsson

Läs mer om Lars Jonsson