KONST / Litografier / Färglitografi 13158202

nr 1315 8202

Karl Gustaf KG Nilson

(f. 1942), Sverige

Färglitografi, Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), Sverige. Signerad, numrerad 48/60. Motivet: 34x49cm

Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:29:27

23/3 19:59:01 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Karl Gustaf KG Nilson

Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson