KONST / Litografier / Färglitografi 12714014

nr 1271 4014

Kaj Bernstone

(f. 1946), Sverige

Färglitografi, Kaj Bernstone (f. 1946), Sverige. Stockholm. Signerad, numrerad 52/225. Motivet: 37x52 cm

Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 18:52:12

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Kaj Bernstone

Läs mer om Kaj Bernstone