KONST / Litografier / Färglitografi 13157226

nr 1315 7226

John-Erik Franzén

(f. 1942), Sverige

Färglitografi, John-Erik Franzén (f. 1942), Sverige. "The visitor". Monogramsignerad. Motiv med bil. Motivet: 51x74cm

John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:58:47

  • Tema
  • 23 mar

John-Erik Franzén

Läs mer om John-Erik Franzén