KONST / Litografier / Färglitografi 12113114

nr 1211 3114

John-Erik Franzén

(f. 1942), Sverige

Färglitografi, John-Erik Franzén (f. 1942), Sverige. Signerad, daterad 1997, numrerad 42/250. Motivet: 46x58 cm

John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 22 oktober 2018
kl 18:36:18

  • Tema
  • 22 okt

John-Erik Franzén

Läs mer om John-Erik Franzén