KONST / Litografier / Färglitografi 8102061

nr 810 2061

John-Erik Franzén

(f. 1942), Sverige

Färglitografi , John-Erik Franzén (f. 1942), motorcykel, signerad-87, 11/260, motivets mått: 54x55

John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

5.400 kr

måndag 25 februari 2013
kl 20:41:40

  • Tema

John-Erik Franzén

Läs mer om John-Erik Franzén