KONST / Litografier / Färglitografi 13384661

nr 1338 4661

Joan Ponc

(1927-1984), Sverige

Färglitografi, Joan Ponc (1927-1984), Sverige. Signerad, numrerad 57/125. Motivet: 67x47cm

Joan Ponç svensk bildkonstnär född 1927, död 1984.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 juli 2020
kl 19:46:32

27/7 19:40:18 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Joan Ponc

Läs mer om Joan Ponc