KONST / Litografier / Färglitografi 13183119

nr 1318 3119

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Färglitografi, Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad 4/200, "Gamla Uppsala Kyrka" mm: 33x48cm

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 6 april 2020
kl 19:23:35

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist