KONST / Litografier / Färglitografi 13336082

nr 1333 6082

Henri Goetz

(1909-1989), Frankrike

Färglitografi, Henri Goetz (1909-1989), Frankrike. Komposition. Signerad, numrerad 4/40. Motivet: 29x35 cm

Henri Goetz, fransk-amerikansk bildkonstnär född 1909, död 1989.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 juni 2020
kl 19:50:56

9/6 18:07:23 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Henri Goetz

Läs mer om Henri Goetz