KONST / Litografier / Färglitografi 13152094

nr 1315 2094

Harald Lindberg

(1901-1976), Sverige

Färglitografi, Harald Lindberg (1901-1976), Sverige. Signerad, numrerad 252/360, "Norska Havet". Motivet: 39x53cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:35:58

  • Tema
  • 23 mar

Harald Lindberg

Läs mer om Harald Lindberg