KONST / Litografier / Färglitografi 13374221

nr 1337 4221

Harald Lindberg

(1901-1976), Sverige

Färglitografi, 3 st, Harald Lindberg (1901-1976), Sverige. Signerad, numrerad 50-upplaga. Motivet: 35x48 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 13 juli 2020
kl 19:44:09

Harald Lindberg

Läs mer om Harald Lindberg