KONST / Litografier / Färglitografi 12831217

nr 1283 1217

Hans Arnold

(1925-2010), Sverige

Färglitografi, Hans Arnold (1925-2010), Sverige. Handkolorerad litografi. Signerad, "Gävle 550 år". Motivet: 36x46 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:55:58

  • Tema
  • 21 okt

Hans Arnold

Läs mer om Hans Arnold