KONST / Litografier / Färglitografi 13152114

nr 1315 2114

Ernst Billgren

(f. 1957), Sverige

Färglitografi, Ernst Billgren (f. 1957), Sverige. PT. Signerad. Motivet: 47x57cm

Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:04:20

  • Tema
  • 23 mar

Ernst Billgren

Läs mer om Ernst Billgren