KONST / Litografier / Färglitografi 13026454

nr 1302 6454

Elis Ryberg

(1919-1985), Sverige

Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Södermalm. Signerad, HC-upplaga. Motivet: 38x46 cm

Konditionsrapport: skadad ram, spricka i glas

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 20 januari 2020
kl 18:37:26

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Elis Ryberg

Läs mer om Elis Ryberg