KONST / Litografier / Färglitografi 12946401

nr 1294 6401

Elis Ryberg

(1919-1985), Sverige

Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Skansen. Signerad, numrerad 266/300. Motivet: 46x55 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 december 2019
kl 18:23:22

29/11 11:26:44 1      100 kr
2/12 18:17:46 2      Vinnande bud

Elis Ryberg

Läs mer om Elis Ryberg
Lillskansen (Lisa Larson)