KONST / Litografier / Färglitografi 12713073

nr 1271 3073

Dénes Perger

(1934-2015), Sverige

Färglitografi, Dénes Perger (1934-2015), Sverige. "Sommar vid Norr Mälarstrand". Signerad, daterad 1985, numrerad 299/375. Motivet: 27x41 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:57:10

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Dénes Perger

Läs mer om Dénes Perger