KONST / Litografier / Färglitografi 12713088

nr 1271 3088

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Charles Sjöholm (f. 1933), Sverige. Gamla Stan, Stockholm. Signerad, numrerad 113/310, ca 57x41 cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 18:44:27

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm