KONST / Litografier / Grafiskt blad 13337196

nr 1333 7196

Carl Larsson

(1853-1919), Sverige

Grafiskt blad, Carl Larsson (1853-1919), Sverige. "Flickan som väfver röda guldband", tryckt signatur, 54x40 cm. Ej signerad

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 juni 2020
kl 18:16:38

15/6 18:09:44 1      Vinnande bud

Carl Larsson

Läs mer om Carl Larsson