KONST / Litografier / Färglitografi 12837145

nr 1283 7145

Carl Johan De Geer

(f. 1938), Sverige

Färglitografi, Carl Johan De Geer (f. 1938), Sverige. Påskön. Signerad, numrerad 220/295, ca 29x39cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:45:33

16/10 20:09:03 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Carl Johan De Geer

Läs mer om Carl Johan De Geer