KONST / Litografier / Färglitografi 14366466

nr 1436 6466

Carl Fredrik Reuterswärd

(1934-2016), Sverige

Signerad, numrerad 56/100. Färglitografi, bildmått: 57x50, yttermått inklusive ram: 88x77 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 december 2021
kl 19:52:57

5/12 15:10:56 1      Vinnande bud
6/12 16:52:28 1      justering av budtak

Carl Fredrik Reuterswärd

Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd