KONST / Litografier / Färglitografi 13524203

nr 1352 4203

Bo Erik Lundqvist

(f. 1936), Sverige

Färglitografi, Bo Erik Lundqvist (f. 1936), Sverige. "Kunskap Framtid Visioner". Signerad, numrerad 157/295,1980-tal. Motivet: 44x30 cm

Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 18:57:43

Bo Erik Lundqvist

Läs mer om Bo Erik Lundqvist