KONST / Litografier / Färglitografi 13374416

nr 1337 4416

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, numrerad 348/360. Motivet: 35x42 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 13 juli 2020
kl 19:44:50

13/7 19:39:50 1      Vinnande bud

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö