KONST / Litografier / Färglitografi 13316554

nr 1331 6554

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, numrerad 227/360, daterad -79, blekt. Motivet: 38x46 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 1 juni 2020
kl 18:37:11

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö