KONST / Litografier / Färglitografi 13316554
nr 1331 6554
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 227/360, daterad -79, blekt. Motivet: 38x46 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 juni 2020
kl 18:37:11
100 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö