KONST / Litografier / Färglitografi 13374405

nr 1337 4405

Berndt-Rune Jäverbrant

(f. 1941), Sverige

Färglitografi, 4 st, Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Sverige. Bladets mått: 44x57, oramade lösa blad. Signerad

Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:33:01

Berndt-Rune Jäverbrant

Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant