KONST / Litografier / Färglitografi 13185226

nr 1318 5226

Ardy Strüwer

(f. 1939), Sverige

Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 45/100,76x57cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 6 april 2020
kl 18:24:07

1/4 01:14:57 1      500 kr
3/4 15:35:49 2      Vinnande bud

Ardy Strüwer

Läs mer om Ardy Strüwer