KONST / Litografier / Färglitografi 13407195

nr 1340 7195

Ardy Strüwer

(f. 1939), Sverige

Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 14/250. Motivet: 37x27cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 20:08:22

5/8 10:45:47 1      700 kr
9/8 22:06:12 2      Vinnande bud

Ardy Strüwer

Läs mer om Ardy Strüwer