KONST / Litografier / Färglitografi 13374091

nr 1337 4091

Ardy Strüwer

(f. 1939), Sverige

Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 85/300. Motivet: 75x56 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 13 juli 2020
kl 19:16:03

Ardy Strüwer

Läs mer om Ardy Strüwer