KONST / Litografier / Färglitografi 13314338

nr 1331 4338

Ardy Strüwer

(f. 1939), Sverige

Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Ej signerad, 39x49cm

måndag 1 juni 2020
kl 18:11:45

Ardy Strüwer

Läs mer om Ardy Strüwer