KONST / Litografier / Färglitografi 14277045

nr 1427 7045

Alvar Sunol

(f. 1935), Spanien

Signerad, numrerad XI/LX. Färglitografi, bildmått: 61x46cm, yttermått inklusive ram: 81x64cm

Alvar - Alvar Suñol, spansk-katalansk målare född utanför Barcelona 1935.

måndag 25 oktober 2021
kl 19:46:11

Alvar Sunol

Läs mer om Alvar Sunol