KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13327075

nr 1332 7075

Färgetsningar

4 st, Stadsmotiv, eftertryck, oramade lösa blad, 45x65 - 47x92 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 8 juni 2020
kl 20:09:46