KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13327075
nr 1332 7075
Färgetsningar
4 st, Stadsmotiv, eftertryck, oramade lösa blad, 45x65 - 47x92 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 juni 2020
kl 20:09:46
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)