KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13835001

nr 1383 5001

Lennart Aschenbrenner

(f. 1943), Sverige

Färgetsningar, 3 st, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), Sverige. Triptyk. Signerade, numrerade 65/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm

Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 8 mars 2021
kl 19:42:43

Lennart Aschenbrenner

Läs mer om Lennart Aschenbrenner