KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13581173

nr 1358 1173

Lennart Aschenbrenner

(f. 1943), Sverige

Färgetsningar, 3 st, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), Sverige. Triptyk. Signerade, numrerade 57/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm

Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:26:47

28/10 17:02:45 1      Vinnande bud

Lennart Aschenbrenner

Läs mer om Lennart Aschenbrenner