KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12994367

nr 1299 4367

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. 1978. Signerad, numrerad 2/50, Haskel 157, oramat löst blad, bladets mått: 36x24 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 6 januari 2020
kl 21:04:45

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander