KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13372241

nr 1337 2241

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. "Mus-Äpple". Signerad, numrerad HC I/VI, Haskel 115, oramat löst blad, bladets mått: 70x81 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 13 juli 2020
kl 19:08:37

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander