KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12837017

nr 1283 7017

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Komposition. Haskel 65. Signerad, numrerad 5/10. Motivet: 49x66 cm

Utrop:

2.600 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:35:31

15/10 12:34:00 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander