KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13656001

nr 1365 6001

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Komposition med äpple. Signerad, numrerad 91/150, Haskel 152, oramat löst blad. Bladets mått: ca 50x59 cm

Utrop:

700 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 21:11:27)
Uppdatera
Visning

fredag 4/12, lördag 5/12, söndag 6/12 och måndag 7/12

Auktionen
avslutas:

måndag 7 december kl 20:54:41

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
30/11 23:26:58 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander