KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12837056

nr 1283 7056

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. "Hatt". Signerad, numrerad 26/50. Motivet: 50x64 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:26:24

19/10 14:32:16 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander