KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13205404

nr 1320 5404

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. "Gurka", Haskel 160. Signerad, numrerad EA III/VI, oramat löst blad, bladets mått: 62x75 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 20 april 2020
kl 20:47:54

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander