KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13834115

nr 1383 4115

Lennart Aschenbrenner

(f. 1943), Sverige

Färgetsning, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), Sverige. Signerad, numrerad 45/65, daterad -83. Oramat löst blad. Motivet: 88x59 cm

Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 8 mars 2021
kl 19:42:28

Lennart Aschenbrenner

Läs mer om Lennart Aschenbrenner