KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13152144

nr 1315 2144

Jordi Arkö

(f. 1951), Sverige

Färgetsning, Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. ET. Signerad. Motivet: 25x17 cm

Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:55:18

23/3 18:29:04 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Jordi Arkö

Läs mer om Jordi Arkö