KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13371015

nr 1337 1015

Johanna Koistinen

(f. 1956), Finland

Färgetsning, Johanna Koistinen (f. 1956), Finland. Figurkomposition. Signerad, numrerad 1/30, daterad -84. Motivet: 35x25 cm

Johanna Koistinen, finländsk grafiker född 1956 i Esbo, Finland.

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 07:11:21)
Uppdatera
Visning

fredag 10/7, lördag 11/7, söndag 12/7 och måndag 13/7

Auktionen
avslutas:

måndag 13 juli kl 20:31:17

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Johanna Koistinen

Läs mer om Johanna Koistinen