KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13767366

nr 1376 7366

Färgetsning

Hans Verdeijn. Signerad, numrerad 2/75, Havets väktare. Bladets mått: 54x43 cm, yttermått inklusive ram: 70x60 cm

Utrop:

600 kr

måndag 1 februari 2021
kl 18:48:20