KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13351095

nr 1335 1095

Åsa Burman

(1953-2002), Sverige

Färgetsning, Åsa Burman (1953-2002), Sverige. "Balans". Signerad, numrerad 6/100. Motivet: 13x17cm

Åsa Burman, svensk bildkonstnär född 1953, död 2002.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:16:40

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Åsa Burman

Läs mer om Åsa Burman