KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13152184

nr 1315 2184

Lennart Aschenbrenner

(f. 1943), Sverige

Etsningar, 3 st, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), Sverige. Triptyk. Signerad, numrerad EA VII/IX, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm

Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:27:30

23/3 18:16:40 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Lennart Aschenbrenner

Läs mer om Lennart Aschenbrenner