KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13158192

nr 1315 8192

Axel Tallberg

(I860-1928), Sverige

Etsningar, 2 st. Axel Tallberg (I860-1928), Sverige. Porträtt. Signerad. Motivet: 14x11 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:47:55

22/3 20:05:23 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Axel Tallberg

Läs mer om Axel Tallberg