KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12713093

nr 1271 3093

Staffan Snidare

(f. 1939), Sverige

Etsning, Staffan Snidare, "Åsöberget", Akvarellerad. Signerad, daterad -89. Motivet: 6x9

Staffan Snidare, svensk grafiker och målare född i Stockholm 1939.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 19:44:33

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Staffan Snidare

Läs mer om Staffan Snidare