KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13581498

nr 1358 1498

Etsning

Oidentifierad konstnär. Signerad, 1956,19x22cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:13:59