KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14193065

nr 1419 3065

Nino Longobardi

(f. 1953), Italien

Etsning, Signerad, numrerad 30/60. Bildmått: 37x29 cm, yttermått inklusive ram: 59x49 cm

Nino Longobardi, italiensk konstnär född 1953.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 20 september 2021
kl 18:26:43

Nino Longobardi

Läs mer om Nino Longobardi