KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13336379

nr 1333 6379

Louis Sparre

(1863-1964), Sverige

Etsning, Louis Sparre (1863-1964), Sverige. Slussen, Signerad. Motivet: 11,5x18 cm

Louis Sparre, svensk målare född 1863, död 1964.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 juni 2020
kl 18:21:05

11/6 21:58:32 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Louis Sparre

Läs mer om Louis Sparre