KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13374115

nr 1337 4115

Louis Bastin

(1912-1979), Sverige

Etsning, Louis Bastin (1912-1979), Sverige. Signerad, numrerad 8/40, interiör, Motivet. Ca 30x38 cm

Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 13 juli 2020
kl 19:26:37

12/7 23:52:54 1      100 kr
13/7 14:17:13 2      Vinnande bud

Louis Bastin

Läs mer om Louis Bastin